O firmě MGM

Postřikovače, manipulační technika, výroba světlíků – MGM

Společnost MGM a.s. patří mezi největší a tradiční výrobce zemědělských postřikovačů v České republice. Svoji vysoce profesionální techniku prodává také do zahraničí. Do Německa, Dánska, Holandska, Rakouska, Polska, Bulharska, Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Litvy, Lotyšska a na Ukrajinu či Slovensko bylo dodáno více než 1500 tažených postřikovačů.

Společnost vznikla v roce 1992 privatizací s.p. Opravny zemědělský strojů Holešov a od roku 1995 se v MGM vyrábí tažené postřikovače pro zemědělství. Tato činnost je v současnosti nosným programem společnosti. MGM Holešov je stále ryze českým výrobcem tažených postřikovačů. Od roku 2008, pro doplnění sortimentu, také prodáváme samochodné, tažené a nesené postřikovače italské firmy BARGAM.

Samozřejmostí je nabídka trysek a GPS navigací pro zemědělskou techniku. Pro větší pohodlí zákazníků jsme spustili internetový obchod www.zemedelske-trysky.cz.

V oblasti manipulační techniky se zabýváme prodejem nových vysokozdvižných vozíků značky UniCarriers, ručních elektrických vozíků Eurolift a ruční nízkozdvižné techniky Pramac. Nabízíme také k prodeji starší VZV různých značek a provádíme opravy manipulační techniky.

V roce 2009 byla zahájena také výroba střešních světlíků z PMMA materiálu.

Společnost MGM a.s. je držitelem certifikátu Systému managementu kvality dle normy ISO 9001:0015.