mgm CZ mgm EN mgm DE mgm RU mgm PL mgm BG

Postřikovače - výroba a prodej, manipulační technika, střešní světlíky.


Nainstalujte si flash přehrávač! Install flash player!

Počítač - terminál

Počítač - terminál

Postřikovače vybavujeme terminály německé firmy Müller Elektronik, která patří mezi špičkové výrobce těchto komponentů. Počítač plní funkci automatického regulačního zařízení na postřikovači a slouží k ovládání jednotlivých sekcí, snímání zpracovávané i celkové plochy, regulaci tlaku, rychlosti a dávky postřiku.

Spray-Control S

Typy počítačů:

Spray-Control S - základní verze spolehlivého počítače vyráběného německou firmou Müller, umožňuje regulaci podle nastavené požadované hodnoty - lze nastavit krátkodobé změny v 10% krocích pouze stisknutím tlačítka +/-, a tak optimálně přizpůsobit postřik danému porostu nebo přemnoženým škůdcům. Na displeji přehledně vidíte aktuální rychlost a aplikované množství postřiku.

Spraydos - kompaktní počítač vycházející ze Spray-Control S. Stejně jako jeho předchůdce zobrazuje okamžitou pojezdovou rychlost a okamžité průtokové množství, zároveň obsahuje ovladače až 9 sekcí s hlavním spínačem, ruční popř. automatickou regulaci postřikového množství a až 4 hydraulické funkce. Jeho velký, osvětlený LCD displej a přehledná, doteková klávesnice umožňují pohodlnou obsluhu. Dávka je přesně dodržena i při změnách pojezdové rychlosti - tím odpadá obtížné nastavování vyrovnaného tlaku při změně trysek.

Basic-Terminal - univerzální počítač, který má již zásuvku ISO-Bus. Za vynikající cenu nabízí mnoho volitelných rozšíření. Jeden terminál, který můžete použít nejen pro ovládání postřikovače ale i dalších zemědělských strojů.

Comfort-Terminal - tento počítač je vhodný pro všechny stroje a díky ISO-Bus zásuvce může být použit nejen pro postřikovače, ale i secí stroje, kejdovače či rozmetadla. Odpovídá nejvyšším nárokům na precizní hospodaření. Na barevném displeji o velikosti 10,4" se zobrazují všechny detaily najednou. Je standardně vybaven aplikací ISOBUS-UT a ISOBUS-TC (TASK-Control), tak aby bylo možno používat řízení prací a aplikační karty v ISO-XML formátu. 

Touch1200

Touch1200 - nejnovější generace počítačů s otočným dotykovým displejem a ISO-Bus zásuvkou.

Umožňuje zobrazení až 5 aplikací současně, díky APP&GO ho lze individuálně přizpůsobit požadavku klienta. Standardně je vybaven GSM modulem. Mimo paralelního kopírování jízdy (TRACK-Leader App) a automatického řízení (TRACK-Leader TOP), nabízí Touch 1200 také možnost řízeného vypínání sekcí pomocí GPS (SECTION-Control App).

Připojit lze také širokou škálu zařízení jakou jsou kamery, S-boxy , Joytick nebo světelné panely. Takový komfort nenabízí žádný jiný terminál.

Video: Touch1200 v akci

Rozměrově menší a cenově velmi výhodný TOUCH800 podporuje funci MULTI-Control i MULTI SECTION-Control:

Terminál TOUCH800

Novinkou mezi terminály firmy Müller-Elektronik je nový TRACK-Guide III. Menší bráška terminálu Touch1200. Moderní dotekový terminál vybavený

  • robustním 8" dotykovým displejem
  • výkonným paralelním pojezdem
  • intuitivním ovládáním
  • o možnost doplnění plnohodnotným ISOBUSem
  • s možností rozšíření o automatické řízení

Více informací o počítačových terminálech na tel. 573 303 240

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

 
E.Shop - Zemědělské trysky

Prodáváme trysky, držáky trysek a další příslušenství pro zemědělské postřikovače.
Nejužívanější trysky skladem s rychlým dodáním. Třída úletu až 90%.
Velký výběr - nízkoúletové, dvouštěrbinové, klasické i damové trysky.
Široký výběr za příznivé ceny.

GPS navigace nejen pro postřikovače

Navigace jsou v současné době již nezbytnou součástí zemědělských strojů. Ulehčují řízení a pomáhají zemědělcům při jejich činnostech. Navíc spolu s automatickým vypínáním sekcí dokáží ušetřit hodně peněz na postřiku.
Chcete ušetřit peníze za postřik? Vyberte si u nás navigaci vhodnou právě pro vás.

UniCarriers UniCarriers

Od 1. května 2019 jsme oficiálním distributorem manipulační techniky značky UniCarriers pro střední Moravu.

BARGAM - Akce do 30.6. 2019 BARGAM - Akce do 30.6. 2019

Při objednávce návěsného, taženého nebo samojízdného postřikovače značky BARGAM, extra sleva 5% z prodejních cen. Informujte se u nás!

Postřikovače Bargam Postřikovače Bargam

Nově firma MGM Holešov nabízí celou produktovou řadu postřikovačů od firmy Bargam. Jedná se jak o nesené postřikovače tak o tažené postřikovače

EET

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU odle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny publikované novinky

MGM a.s.

MGM a.s.
Tovární 1200
769 26 Holešov
Czech Republic

Tel.: +420 573 303 111
Email:
Web: http://www.mgm.cz/

Copyright © 2012 Studio TAOX:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specilizovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.