Postřikovače - výroba, prodej a servis, manipulační technika, střešní světlíkyDůvody pro MGM?

  České spolehlivé
prověřené výrobky
  Výborný poměr
cena / výkon strojů
  Rychlý a kvalitní
servis strojů
  Silná a stabilní firma
od roku 1992

 

Výstava na Slovensku sklidila úspěch
Výstava na Slovensku sklidila úspěch

Na první výstavu konanou v tomto roce zavítalo spoustu návštěvníků, kteří zde mohli vidět naše nové stroje Magma a Magnus.

Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku
Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku

Přijďte nás navštívit na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku. Budeme se zde prezentovat prostřednictvím našeho dealera Agrokov s.r.o.

Výhody jednotlivých postřikovačů

Nesené postřikovače a jejich výhody

Hodně drobných zemědělců, hospodařících na menším množství půdy, si vystačí s malým neseným postřikovačem. Nesený postřikovač pro ně znamená úsporu času a prostoru, ale především menší prvotní investici.

 
Tyto stroje jsou lehce ovladatelné a umožní jim podobný komfort jako velký postřikovač, jen je potřeba počítat s tím, že je nutno častěji doplňovat vodu do nádrže, kvůli jejímu menšímu objemu. 
 
MGM a.s. vyrábí spolehlivé postřikovače s dlouhou životností, vybavené nejmodernějšími technologiemi. Naše kompaktní, robustní a spolehlivé stroje jsou přizpůsobeny potřebám většiny zemědělských podniků. 
 
Náklady na pesticidy můžou tvořit až 60% celkových výdajů na ochranu rostlin, což dohromady tvoří dost velkou částku. Je proto kladen velký důraz na přesnost a účelnost postřiku. Není pochyb, že i v zemědělství se musí šetřit, a proto se počítá každá kapka vystříkaná zbytečně. 
 
Díky našim technologiím s integrovaným řešením budete pracovat přesněji a stanete se více efektivní než kdy dřív. 
 
Výhody nesených postřikovačů v kostce: 
 
  • Kompaktní plastová nádrž je ideální pro drobné zemědělce s menší    obhospodařovanou plochou.
  • Malé prostorové nároky.
  • Ramena s rozpětím až 15 m dokáží zajisti přesnost a spolehlivost aplikace.
  • Vybavení postřikovače odpovídá modernímu pojetí zemědělství. Postřikovač lze dovybavit dalším elektrickým vybavením, rozšířit sekce atd. viz. doplňková výbava stroje.
  • Jednoduché ovládání.

Nesený postřikovač

Samojízdné postřikovače a jejich výhody

Velikost samojízdných postřikovačů předurčuje tyto postřikovací stroje pro velké podniky, zemědělce hospodařící na větších výměrách polí nebo poskytujících služby.

Všeobecně se dá říci, že tento typ stroje se hodí pro zemědělce hospodařícího na více než 700 ha. 
 
Vysoká vstupní investice těchto strojů je kompenzována jejich velkou výkonností. Další velkou výhodou samochodů je jejich světlá výška, která umožňuje postřikovat i vzrostlé rostliny řepky a kukuřice bez jejich poškození, objemná nádrž a velké rozpětí ramen. 
 
Tyto stroje jsou již vybavovány nejmodernějšími technologiemi jako je GPS navigace a vypínání sekcí. Které velmi ulehčuje práci současným zemědělcům.  
Vypínání sekcí dokáže pomocí informací z GPS antény postupně vypínat jednotlivé sekce, pokud se nachází nad, již postřikovaným, místem.
 
Jakmile je doporučená dávka přesně daná v l/ha je třeba ji dodržovat nejen v průměru na celý pozemek, ale během celého postřikování. To je zvláště problematické u členitých pozemků, nebo při otáčení na souvrati.
Při roční spotřebě postřiků, která se může pohybovat až okolo 5 milionů korun, představuje dosti významnou finanční úsporu, a hlavně dokáže zabránit přestřikům, a tím i popálení rostlin. 
 
V kabině samojízdného postřikovače najdete např. odpružené sedadlo a klimatizaci. Ty sice nemají vliv na kvalitu a množství postřiku, jako třeba nízkoúletové trysky, ale dokáží zpříjemnit práci obsluhy stroje v parných letních dnech.
 
Samojízdné postřikovače
 

Výhody tažených postřikovačů

Ideální řešení pro středně velké až velké zemědělce. Oproti neseným postřikovačům se snižuje frekvence potřeby plnění nádrže a díky možnosti volby různých rozpětí ramen 18 až 36m i rozsah ošetřované plochy. MGM postřikovače jsou robustní konstrukce na pevném vyváženém podvozku, která zajišťuje dlouhou životnost stroje.

 

Obchodní partneři

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.

Kategorie
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM