Postřikovače - výroba, prodej a servis, manipulační technika, střešní světlíkyDůvody pro MGM?

  České spolehlivé
prověřené výrobky
  Výborný poměr
cena / výkon strojů
  Rychlý a kvalitní
servis strojů
  Silná a stabilní firma
od roku 1992

 

Výstava na Slovensku sklidila úspěch
Výstava na Slovensku sklidila úspěch

Na první výstavu konanou v tomto roce zavítalo spoustu návštěvníků, kteří zde mohli vidět naše nové stroje Magma a Magnus.

Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku
Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku

Přijďte nás navštívit na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku. Budeme se zde prezentovat prostřednictvím našeho dealera Agrokov s.r.o.

Trysky a postřikování

DYNAJET - NOVÝ PLNĚ AUTOMATIZOVANÝ POSTŘIKOVACÍ SYSTÉMPostřikování plodin je prováděno za účelem jejich ochrany a je jemnou rovnováhou mezi rychlostí a provozním
tlakem. Cílem postřikovaní je rovnoměrné dávkování postřiku po celém poli.

Firma TeeJet vyvinula zcela nový systém pro postřikování plodin. O systému Dynajet se dočtete více na našich stránkách zde .

Internetový obchod firmy MGM najdete na adrese: www.zemedelske-trysky.cz

 

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový internetový obchod s tryskami a dalším příslušenstvím nejen pro návěsné postřikovače. Nyní si nyní můžete objednat všechny námi nabízené trysky elektronicky.
 
Trysky jsou jednou z nejdůležitějších částí postřikovače.Na nich záleží, zda bude postřik rozprostřen účinně, rovnoměrně a hospodárně. Pokud je postřikovací obraz nerovnoměrný, může být jeho příčinou opotřebení postřikových trysek. V tom případě je potřeba je vyměnit. Poškozené nebo nefunkční trysky napáchají více škody než užitku.
 
Ke stanovení faktického stavu trysek slouží také testování postřikovačů.
 
Při výběru trysek je třeba dbát na vhodnost trysky nejen pro typ postřiku, ale i v závislosti na tlaku v soustavě a pojezdové rychlosti. V naší nabídce si můžete vybrat trysky vhodné pro různé hodnoty tlaku, typu postřiku i úletu. Prodáváme trysky plastové, keramické, z nerezové oceli i mosazné.
 
K dispozici je zde pro vás také katalog trysek LECHLER 2020 v češtině zde (pdf 15,4 MB) a také katalog trysek TEEJET v češtině na odkaze zde (pdf 15,7 MB),  které si můžete stáhnout k sobě do počítače, nebo vytisknout.
 

Příslušenství - trysky k postřikovačům

Příslušenství - trysky k postřikovačům

Jako příslušenství k postřikovačům a na našem e-shopu nabízíme velké množství postřikových trysek značek Lechler a TeeJet vhodných pro většinu postřikovačů.

Více zde

Obchodní partneři

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.

Kategorie
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM