Postřikovače - výroba, prodej a servis, manipulační technika, střešní světlíkyDůvody pro MGM?

  České spolehlivé
prověřené výrobky
  Výborný poměr
cena / výkon strojů
  Rychlý a kvalitní
servis strojů
  Silná a stabilní firma
od roku 1992

 

MGM český výrobek
MGM český výrobek

Nadační fond ČESKÝ VÝROBEK (NFČV) podporuje české výrobky již od roku 1994.

Polní den v Kroměříži 2020
Polní den v Kroměříži 2020

Dne 23. června 2020 se naše firma MGM a.s. zúčastnila polního dne v Kroměříží pořádaného Zemědělským výzkumným ústavem Kroměříž.

Certifikát ISO 9001:2015
Certifikát ISO 9001:2015

Firma MGM a.s. úspěšně prošla certifikací ISO dle normy ISO 9001:2015.

Trysky a postřikování

DYNAJET - NOVÝ PLNĚ AUTOMATIZOVANÝ POSTŘIKOVACÍ SYSTÉMPostřikování plodin je prováděno za účelem jejich ochrany a je jemnou rovnováhou mezi rychlostí a provozním
tlakem. Cílem postřikovaní je rovnoměrné dávkování postřiku po celém poli.

Firma TeeJet vyvinula zcela nový systém pro postřikování plodin. O systému Dynajet se dočtete více na našich stránkách zde .

Internetový obchod firmy MGM najdete na adrese: www.zemedelske-trysky.cz

 

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový internetový obchod s tryskami a dalším příslušenstvím nejen pro návěsné postřikovače. Nyní si nyní můžete objednat všechny námi nabízené trysky elektronicky.
 
Trysky jsou jednou z nejdůležitějších částí postřikovače.Na nich záleží, zda bude postřik rozprostřen účinně, rovnoměrně a hospodárně. Pokud je postřikovací obraz nerovnoměrný, může být jeho příčinou opotřebení postřikových trysek. V tom případě je potřeba je vyměnit. Poškozené nebo nefunkční trysky napáchají více škody než užitku.
 
Ke stanovení faktického stavu trysek slouží také testování postřikovačů.
 
Při výběru trysek je třeba dbát na vhodnost trysky nejen pro typ postřiku, ale i v závislosti na tlaku v soustavě a pojezdové rychlosti. V naší nabídce si můžete vybrat trysky vhodné pro různé hodnoty tlaku, typu postřiku i úletu. Prodáváme trysky plastové, keramické, z nerezové oceli i mosazné.
 
K dispozici je zde pro vás také katalog trysek LECHLER 2020 v češtině zde (pdf 15,4 MB) a také katalog trysek TEEJET v češtině na odkaze zde (pdf 15,7 MB),  které si můžete stáhnout k sobě do počítače, nebo vytisknout.
 

Příslušenství - trysky k postřikovačům

Příslušenství - trysky k postřikovačům

Jako příslušenství k postřikovačům a na našem e-shopu nabízíme velké množství postřikových trysek značek Lechler a TeeJet vhodných pro většinu postřikovačů.

Více zde

Obchodní partneři

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.

Kategorie
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM