Postřikovače - výroba, prodej a servis, manipulační technika, střešní světlíkyDůvody pro MGM?

  České spolehlivé
prověřené výrobky
  Výborný poměr
cena / výkon strojů
  Rychlý a kvalitní
servis strojů
  Silná a stabilní firma
od roku 1992

 

Výstava na Slovensku sklidila úspěch
Výstava na Slovensku sklidila úspěch

Na první výstavu konanou v tomto roce zavítalo spoustu návštěvníků, kteří zde mohli vidět naše nové stroje Magma a Magnus.

Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku
Účast na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku

Přijďte nás navštívit na výstavě 8-9.6. v Selici na Slovensku. Budeme se zde prezentovat prostřednictvím našeho dealera Agrokov s.r.o.

Počítače a GPS

Počítače a GPS systémy pro postřikovače

GPS navigace v současném zemědělství přináší užitek při každé polní operaci. Naváděcí systémy využívají nejmodernější technologie a umožní vyšší a kvalitnějšího využití stávajícího zařízení a snížení nákladů při aplikaci postřiků a ošetřování polních porostů. Neváhejte a zkuste využít tuto technologii pro Vaše postřikovače.

Lze je je využít i pro rozmetadla, secí stroje a další...

 

10 důvodů proč používat navigaci s vypínáním sekcí:

  1. Usnadnění práce obsluze postřikovače.
  2. Eliminace vícenásobného překrytí ošetřené plochy a tím lepší ochrana rostlin.
  3. Úspora postřiku, pohonných hmot i času potřebného k ošetření plochy.
  4. Možnost doplnění o další zařízení a funkce.
  5. Přesnost navádění 2-5 cm, 5-7 cm dle signálu /placený/, neplacený signál 20-25 cm.
  6. Automatické vypínání až 13 sekcí
  7. Možnost pořízení záznamu.
  8. Jednoduché ovládání. 
  9. Precizní a přesné navádění v libovolném terénu
  10. Vynikající užitná hodnota.

Müller BASIC-Terminal

Müller BASIC-Terminal

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Basic-Terminál nabízí všechny základní funkce potřebné k provozování postřikovače na barevném displeji. Lze jej možné doplnit dalšími aplikacemi jako například TRACK-Leader (satelitní navigace) nebo SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí).

Více zde


Müller COMFORT-Terminal

Müller COMFORT-Terminal

Splňuje nejvyšší požadavky na přesnost zemědělství. Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783. COMFORT-Terminal nabízí veškeré funkce k řízení postřikovače, navíc lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). U Comfort-Terminalu s GSM modemem mohou být data zaslány přímo do farmpilot portálu.

Více zde


Müller Touch800

Müller Touch800

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Veškeré funkce řízení postřikovače lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Na barevném dotykovém 8“ displeji je možné zobrazit dvě funkce najednou. Také možnost využití pro automatické řízení TRACK-Leader Auto.

Více zde


Müller Touch1200

Müller Touch1200

Je terminál ISOBUS nejnovější generace, použitelný na výšku nebo na šířku. Na displeji 12,1“ je možné zobrazit až pět funkcí najednou. Je standardně vybaven GSM modemem, takže všechna data stroje mohou být zaslány přímo do farmpilot portálu. Nabízí veškeré funkce pro řízení postřikovače. Lze dovybavit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control. Možnost využití pro TRACK-Leader Auto.

Více zde


TeeJet Matrix 430

TeeJet Matrix 430

Snadno použitelná barevná dotyková obrazovka umožňuje efektivní a systematické činnosti. Bezpečná aplikace díky všestrannému využití GNSS, včetně GLONASSu. GPS, GLONASS a ClearPath zaručují vysokou přesnost, i když není signál k dispozici. Režimy sledování: Rovné, Křivka, Poslední stopa a Kruh.

Více zde


TeeJet Matrix 570 GS

TeeJet Matrix 570 GS

Kombinuje animované naváděcí informace s reálným video obrazem na jednom displeji pro vyšší přesnost. Pracuje až se 4 kamerami. Navigace pomocí 5 různých režimů: přímé vedení stopy AB, zakřivené vedení stopy AB, vedení stopy v kruhu nebo s otočkou, poslední vedení stopy a vedení stopy s videopozadím.

Více zde


TeeJet Matrix 840 GS

TeeJet Matrix 840 GS

Kombinuje animované naváděcí informace s reálným video obrazem na jednom displeji pro vyšší přesnost. Pracuje až s 8 kamerami. O 200 % větší zobrazovací plocha než u Matrix 570G a s ještě větším jasem. Navigace pomocí 5 různých režimů: přímé vedení stopy AB, zakřivené vedení stopy AB, vedení stopy v kruhu nebo s otočkou, poslední vedení stopy a vedení stopy s videopozadím.

Více zde


TeeJet Radion 8140

TeeJet Radion 8140

Je automatická řídící jednotka postřiku a je navržena pro přímé připojení k terminálům TeeJet Matrix pro automatické řízení sekcí bez dalších zařízení.

Více zde


TeeJet Matrix 430VF pro sadaře a vinaře

TeeJet Matrix 430VF pro sadaře a vinaře

Matrix 430VF je speciálně určena pro potřeby pěstitelů vinic a sadů. Matrix 430VF vám pomůže najít řádky, které jste vynechali nebo neobhospodařili a to ve dne i v noci. Systém lze použít pro následující operace: postřik, sklizeň, zpracování půdy, prořezávání.

Více zde


Tank Control III

Tank Control III

Slouží jako elektronický vodoznak stavu nádrže a pro automatickou kontrolu plnění, míchání a oplachování postřikovačů

Více zde


Přídavný S-Box k Joysticku

Přídavný S-Box k Joysticku

Je přídavný modul pro manuální ovládání jednotlivých sekcí, propojen s terminálem. Ideální pro nerovnoměrnou aplikaci (opravy zaplevelených hnízd). Ovládací panel má max. 13sekc.

Více zde


Přijímač signálu D-GPS Glonas Smart 6L Standardní /RTK

Přijímač signálu D-GPS Glonas Smart 6L Standardní /RTK

Podpora L1/L2 pásma. Základní varianta (Odchylka +/- 15 cm). Varianta RTK - placená korekce (Odchylka +/- 2 cm u navigátoru).

Více zde


Přijímač signálu TeeJet RXA–30

Přijímač signálu TeeJet RXA–30

Podpora L1 pásma a s GLONASS. Přijímač je schopný podporovat WAAS/EGNOS signál.

Více zde


Přijímač signálu D-GPS Egnos A101

Přijímač signálu D-GPS Egnos A101

(Odchylka +/- 25 cm u navigátoru)

Více zde


Patch anténa TeeJet

Patch anténa TeeJet

Kompatibilní s korekčními signály WAASand EGNOS (Matrix Pro GLONASS – volitelně).

Více zde

Obchodní partneři

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.

Kategorie
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM