mgm CZ mgm EN mgm DE mgm RU mgm PL mgm BG

Postřikovače - výroba a prodej, manipulační technika, střešní světlíky.


Nainstalujte si flash přehrávač! Install flash player!

Trysky postřikovačů

Vyskytují se zde jak standartní, nízkoúletové, speciální tak i trysky pro kapalná hnojiva, ale i různé příslušenství. Jedná se o trysky různých hodnot tlaku, úletu i typu postřiku.

Trysky postřikovačů

V oblasti postřikovačů nesmíme opomenout i E-shop se zemědělskými tryskami LECHLER. Vyskytují se zde jak standartní, nízkoúletové, speciální tak i trysky pro kapalná hnojiva, ale i různé příslušenství. Jedná se o trysky různých hodnot tlaku, úletu i typu postřiku. Trysky jsou různých materiálů od plastu, keramiky, mosazi až po nerezovou ocel. Trysky jsou důležitým prvkem všech postřikovačů. Bez správné součinosti postřikovače s tryskami by nedocházelo k očekávaném aplikování postřiku rovnoměrně a hospodárně, aby došlo k pokrytí celé obhospodařované plochy. A proto se výběr trysek řídí i podle součinosti postřikovače s tryskami neboli vhodnost trysek pro daný postřikovač. Dále volba trysek závisí hlavně na typu postřiku, pojezdové rychlosti a tlaku v soustavě.

Tento výběr si můžeme shrnout do pěti základních bodů. První bod je stanovit požadovanou hodnotu v l/ha. Dalším bodem je stanovení rychlosti. Maximální rychlost ovlivňují i místní podmínky jako jsou terén, typ plodiny, druh půdy, účel ošetření a tak dál. Třetím bodem je volba velikosti kapek. Čtvrtý bod jepropočítání doporučené trysky a požadovaný tlak. Posledním pátým bodem by byla kontrola množství postřiku na trysku neboli požadované množství na trysku. Pokud dojde k nerovnoměrnému obrazu postřiku, může být příčinou opotřebování trysek. V tomto případě je nutná výměna, protože poškozené trysky neplní svůj účel jak by měli a mohlo by dojít k velkým škodám.

Pro ověření trysek slouží i tak zvané testovaní postřikovačů. testování probíhá každých 5 let u akreditované testovací stanice, kde patří i MGM. Testování je možno provést v testovací stanici ale i mobilně přímo u zákazníka. I u testování nalezneme podmínky, které musí každý zájemce splnit. Jedná se o umytí stroje a zbavení všech částí postřikovače od chemických látek. Dále trysky stejného druhu a velikosti, srovnána ramena, nádrž plná čisté vody, číslo stroje, typ čerpadla, rok výroby a poslední testovací protokol. V neposlední řadě funkčnost hlavního a regulačního ventilu, mamometru a všech sekčních ventilů. V oblasti příslušenství můžeme v E-shopu narazit na různé držáky trysek, bajonety, postřikové raménko a tak dále.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

 
E.Shop - Zemědělské trysky

Prodáváme trysky, držáky trysek a další příslušenství pro zemědělské postřikovače.
Nejužívanější trysky skladem s rychlým dodáním. Třída úletu až 90%.
Velký výběr - nízkoúletové, dvouštěrbinové, klasické i damové trysky.
Široký výběr za příznivé ceny.

GPS navigace nejen pro postřikovače

Navigace jsou v současné době již nezbytnou součástí zemědělských strojů. Ulehčují řízení a pomáhají zemědělcům při jejich činnostech. Navíc spolu s automatickým vypínáním sekcí dokáží ušetřit hodně peněz na postřiku.
Chcete ušetřit peníze za postřik? Vyberte si u nás navigaci vhodnou právě pro vás.

UniCarriers UniCarriers

Od 1. května 2019 jsme oficiálním distributorem manipulační techniky značky UniCarriers pro střední Moravu.

BARGAM - Akce do 30.6. 2019 BARGAM - Akce do 30.6. 2019

Při objednávce návěsného, taženého nebo samojízdného postřikovače značky BARGAM, extra sleva 5% z prodejních cen. Informujte se u nás!

Postřikovače Bargam Postřikovače Bargam

Nově firma MGM Holešov nabízí celou produktovou řadu postřikovačů od firmy Bargam. Jedná se jak o nesené postřikovače tak o tažené postřikovače

EET

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU odle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny publikované novinky

MGM a.s.

MGM a.s.
Tovární 1200
769 26 Holešov
Czech Republic

Tel.: +420 573 303 111
Email:
Web: http://www.mgm.cz/

Copyright © 2012 Studio TAOX:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specilizovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.