mgm CZ mgm EN mgm DE mgm RU mgm PL mgm BG

Postřikovače - výroba a prodej, manipulační technika, střešní světlíky.


Nainstalujte si flash přehrávač! Install flash player!

Postřikovače zemědělské

Dělení zemědělských postřikovačů můžeme pojmout, jako postřikovače samojízdné nesené, návěsné a tažené.

Postřikovače zemědělské

Zemědělské postřikovače dělíme do tří skupin. Nejmenší jsou nesené postřikovače, následují tažené, jinak nazývané návěsné, postřikovače a největší jsou samojízdné postřikovače, které mají již svůj vlastní pohon. Firma MGM a.s. vyrábí  největší postřikovače s nádrží 6200 l. Velkou výhodou této objemné nádrže je možnost pokrytí velké obhospodařované plochy najednou. V každé z těchto kategorií se vyrábí případně dováží několik typů strojů. Následně vám bude představen z každé kategorie jeden vybraný postřikovač. Více informací o ostatních postřikovačích si můžete vyhledat v jednotlivých konkrétních rubrikách na tomto webu.

Postřikovače návěsné a tažené

Postřikovače vyráběné firmou MGM vyhovují a splňují všechny podmínky a požadavky dnešní zemědělské velkovýroby a neustále se přizpůsobují novým a novým nárokům a požadavkům uživatelů. Velkou předností strojů této kategorie je poměr ceny a kvality, která je velkým plusem spolu s dostupností náhradních dílů a kvalitním a rychlým servisem. V článku z této kategorie postřikovačů bude uveden nejnovější postřikovač tohoto typu - MAGNUM.

Postřikovač - MGM Magnum - Postřikovač nové generace, jehož velkou předností je objemná polyethylenová nádrž.  Lze volit ze tří objemů 4200 l, 5200 l a největší 6200 l. Tyto postřikovače se vyrábějí s rameny 21, 24, 27 a 30 m. Ocelová ramena jsou zavěšena kyvně na paralelogramu. Pracovní výšku lze nastavit v rozmezí hodnot 0,6 - 2 m. Díky těmto aspektům je postřikovač schopen ošetřit velké množství plochy na jedno naplnění. Postřik je veden rameny pomocí nerezových trubek. Ramena jsou osazena tryskami s protiodkapovou membránou. Jednoduché držáky trysek lze zaměnit za vícenásobné - triplety, kvatra, penty a osadit tryskami dle přání zákazníka. Trysky lze zakoupit jednoduše přes internet na našem e-shopu: zemedelske-trysky.cz. Tyto stroje jsou již nejmodernějšího typu a mnoho vybavení, které u ostatních strojů patří do nadstandardu, mají již v základním provedení. Zde patří do doplňkového vybavení moderní dotykový počítač, Distanc Control s automatickým vypínáním sekcí nebo přídavné LED osvětlení ramen. Tento postřikovač je vhodný pro zemědělce, farmáře a zemědělské společnosti s velkými obhospodařovanými plochami. Více se o této kategorii postřikovačů dočtete v rubrice návěsné, tažené postřikovače.

Postřikovače nesené

Tento typ postřikovačů je oproti předchozím typům vhodný spíš pro malé zemědělské podniky, soukromníky a menší farmy. Předností těchto strojů je nižší cena, jednoduchá obsluha a skladnost. Všechny typy nesených postřikovačů jsou schváleny Státní zkušebnou zemědělské, lesnické a potravinářské techniky, Státní rostlinolékařskou správou a Ministerstvem dopravy a spojů ČR.

Postřikovače nesené - Zákazník si může také zde vybrat ze tří objemů, ovšem o výrazně menší kapacitě. Nádrže jsou ve variantách 600, 800 a 1000 l. Doplněné o jednu menší nádrž o objemu 100 l a kanistrem s čistou vodou např. na umytí rukou. Ramena těchto postřikovačů dosahují menších rozměrů než u postřikovačů tažených. Na výběr jsou velikosti 10, 12, 15 nebo 16 m. Stroj je vybaven regulací dávkování, která je aplikována ručně. Maximální pracovní výška ramen je u těchto strojů 1,5 m - min. 0,5 m.

U těchto menších strojů patří např. ekomixér již do nadstandardního vybavení, stejně tak jako počítač nebo elektrické ovládání ramen z kabiny. Více o těchto postřikovačích se dočtete v rubrice nesené postřikovače kde jsou více rozebrány i jejich výhody.

Postřikovače samojízdné

Samojízdný postřikovač - MAC XL - je  nejrobustnější typ samochodu od firmy Bargam. Tento typ má světlou výšku 1200 mm s možností zvýšení až na 1500 mm. Rozchod kol je 2000 a 3250 mm, ale je možná i varianta 1800-3000 mm při světlé výšce 1000 mm. Více informací lze najít v rubrice samojízdné postřikovače. MAC  XL je vybaven výkonným šestiválcovým motorem o výkonu 175 kW (230 HP) s hydrostatickou převodovku se čtyřmi rychlostmi. Typ MAC 3500 dosahuje rychlosti 38km/hod a u MAC 4000 i 5000 je rychlost až 40 km/hod. Pro lepší zdolávání náročného terénu je stroj vybaven hydropneumatickým odpružením přední nápravy a samočinným elektronickým odpružením zadní nápravy, a také  hydraulickým protiprokluzovým "SRS" systémem. Komfort řidiče během jízdy zajišťuje klimatizace, zpevněná kabina, odpružené sedadlo, hydraulicky sklápěné schůdky a stereo systém s CD přehrávačem. . Ve výbavě je i nádržka na mytí rukou obsluhy a 30-litrová přimíchavací nádrž.

Postřikovač je vybaven hydraulicky ovládanými rameny, zákazníci si mohou vybrat mezi délkami od 18 metrů do 42 metrů. Ramena do 21 metrů mají pět sekcí a od 24 metrů  sedm sekcí.  Ramena jsou  ovládána elektrohydraulicky pomocí joysticku, samozřejmostí je  signalizace varující před poškozením membrány, úniku oleje a spousta dalšího užitečného vybavení.

Doplňková výbava nám nabízí širokou škálu dalších možností,  například podporu vzduchu s možností nastavení otáček turbíny, navýšení počtu sekcí, kvalitnější PC od firmy Müller Elektronik (Basic Terminal, Comfort Terminal či dotykový Touch 1200), GPS navigaci s automatickým vypínáním sekcí, udržování výšky ramen nad terénem, autopilota, možnost práce s jedním složeným ramenem, recirkulaci postřiku v ramenech, držáky trysek kvatro a penta, atd.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

 
E.Shop - Zemědělské trysky

Prodáváme trysky, držáky trysek a další příslušenství pro zemědělské postřikovače.
Nejužívanější trysky skladem s rychlým dodáním. Třída úletu až 90%.
Velký výběr - nízkoúletové, dvouštěrbinové, klasické i damové trysky.
Široký výběr za příznivé ceny.

GPS navigace nejen pro postřikovače

Navigace jsou v současné době již nezbytnou součástí zemědělských strojů. Ulehčují řízení a pomáhají zemědělcům při jejich činnostech. Navíc spolu s automatickým vypínáním sekcí dokáží ušetřit hodně peněz na postřiku.
Chcete ušetřit peníze za postřik? Vyberte si u nás navigaci vhodnou právě pro vás.

UniCarriers UniCarriers

Od 1. května 2019 jsme oficiálním distributorem manipulační techniky značky UniCarriers pro střední Moravu.

BARGAM - Akce do 30.6. 2019 BARGAM - Akce do 30.6. 2019

Při objednávce návěsného, taženého nebo samojízdného postřikovače značky BARGAM, extra sleva 5% z prodejních cen. Informujte se u nás!

Postřikovače Bargam Postřikovače Bargam

Nově firma MGM Holešov nabízí celou produktovou řadu postřikovačů od firmy Bargam. Jedná se jak o nesené postřikovače tak o tažené postřikovače

EET

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU odle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny publikované novinky

MGM a.s.

MGM a.s.
Tovární 1200
769 26 Holešov
Czech Republic

Tel.: +420 573 303 111
Email:
Web: http://www.mgm.cz/

Copyright © 2012 Studio TAOX:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specilizovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.